Centrum Lęborka, 4 pokoje do remontu

Mieszkanie na sprzedaż
230 000 PLN, Pow. 72,28 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
72,28 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Lębork , Czołgistów
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
264934
Cena za m2:
3182.07 PLN
Prezentowana jest nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Lęborka. Lokalizacja sprawia, że mieszkanie jest interesujące pod kątem inwestycyjnym. Metraż oraz układ pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację nieruchomości.


Dodatkowo ekspozycja okien z trzech stron świata, pozwala na odpowiednie doświetlenie mieszkania, z czego na największą uwagę zasługuje ekspozycja zachodnia w salonie - najbardziej pożądana, ze względu na jasny salon w popołudniowej części dnia. 


Budynek wykonany został z cegły przedwojennej w stylu secesyjnym. Lokal kwalifikuje się do remontu oraz odświeżenia wnętrz.  Natomiast atutem są wykonane remonty budynku, w tym docieplenie, elewacja, klatka schodowa oraz dach. W mieszkaniu zostały wymienione okna oraz parapety, wykonane z PCV.


Na rzucie mieszkania, warto zwrócić uwagę na pokoje o metrażu 11 m2. Przylegające do nich pomieszczenia można zlikwidować (ścianki wykonane są z karton - gipsu) uzyskując bardziej przestronne wnętrza lub wykorzystać tę przestrzeń, np. na garderoby.


Nieruchomość składa się z:


  • Kuchni 13,5 m2

  • Łazienki 2,5 m2

  • Salonu 20 m2

  • 2 pokoi 11 m2

  • Pokoju 6 m2

  • Przedpokoju 9 m2


Dodatkowo do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 12 m2. Miejsce postojowe znajduje się od tyłu budynku, na terenie posesji. 


Kwota czynszu jest uzależniona od ilości osób, w związku z wywozem śmieci. Przy 2 osobach wynosi około 390 zł miesięcznie, w tym Fundusz Remontowy. 

Zapraszam do kontaktu!
Krzysztof Brzoski
698 444 333
krzysztof@accorent.com
Nieprawidłowy adres E-mail