Twój dom marzeń czeka na Ciebie

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
799 000 PLN , Pow. 160 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
160 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Czeczewo , Pogodna
Rok budowy:
2024
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
893661
Powierzchnia działki:
662 m2
Cena za m2:
4 994 PLN
Ta ekskluzywna połowa bliźniaka to kwintesencja luksusu i doskonałości architektonicznej. Zlokalizowana na działce nr 138/33, oferuje najwyższy standard mieszkalny w prestiżowej okolicy. 

Zaprojektowany dom o powierzchni około 160 m2, łącznie z garażem, zostało wybudowane z najwyższej jakości materiałów i dbałością o najdrobniejszy detal przez małego dewelopera dbającego o najwyższą jakość realizacji - budowane jak dla siebie. Reprezentacyjna elewacja z 20-centymetrową izolacją grafitową i precyzyjnie wykonanym malowaniem dodaje niepowtarzalnego uroku zewnętrznego.

Wnętrza zachwycają nieskazitelnym wykończeniem w stanie deweloperskim, obejmującym tynki gipsowe, starannie ocieplone poddasza oraz sufity wykończone gładzią gipsową. W skład standardowego wyposażenia wchodzi zaawansowane ogrzewanie podłogowe z indywidualną regulacją temperatury oraz rozdzielaczami, zapewniające niezrównany komfort cieplny zasilane energooszczędną pompą ciepła marki Panasonic High Performance na technologii split o mocy pompy 9kw i mocy grzałki 3kw z gwarancja na 5 lat.

Nie tylko luksusowe wykończenia sprawiają, że ta nieruchomość wyróżnia się spośród innych. Działka, na której została wybudowana, pierwotnie stanowiła część nr 138/25, podzielona teraz na ekskluzywną enklawę luksusowych domów. Co więcej, prace budowlane nad tym domem mają zakończyć w drugim kwartale bieżącego roku. Po zakończeniu prac dom zostanie wydany w stanie deweloperskim zamkniętym, gotowym do indywidualnego wykończenia według preferencji nabywcy. Jesteśmy również w stanie zapewnić wykończenie "pod klucz". 

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w luksusowym domu, który łączy w sobie najnowsze technologie z niepowtarzalnym stylem, ta nieruchomość to idealny wybór dla Ciebie.

Istnieje również możliwość zakupu dwóch bliźniaków w cenie 1 499 000 PLN
Nieprawidłowy adres E-mail