Centrum Sopotu z miejscem postojowym.

Mieszkanie na sprzedaż
1 850 000 PLN , Pow. 68,95 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
68,95 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Sopot , Jana Sobieskiego
Rok budowy:
1900
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
347379
Cena za m2:
26 831 PLN
BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!
Bez konieczności dodatkowych nakładów.

3 - 4 pokoje, kwestia aranżacji.

Zapraszamy do kupna mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. Zaledwie kilkanaście metrów od Monciaka. Mieszkanie wykończone w standardzie Premium z dbałością o każdy detal, pomieszczenia klimatyzowane.
Wcześniej mieszkanie było pracownią i miejscem do życia autora "Bursztynowego Słowika" rzeźbiarza i artysty Bogdana Mirowskiego.

Każde pomieszczenie w mieszkaniu zostało wykończone z najwyższą starannością i jak dla siebie, czyli dla konesera. Jeśli wejdziesz do mieszkania i poczujesz dobrą energię i ten sam gust, wiemy, ze cena będzie przez Ciebie akceptowalna, bo zauważysz nakład pracy, który został włożony i przede wszystkim uznasz za plus lokalizację. Przynieś szczoteczkę do zębów i zamieszkaj na niecałych 69m2. Propozycja świetnie się sprawdziła dla rodziny, ale jeśli szukasz mieszkania pod kątem inwestycyjnym - nie stracisz. Oferta niebanalna na wynajem. W tym miejscu się nie buduje, tu już nic nie powstanie. 
Właścicielom przysługuje prawo do korzystania z miejsca parkingowego na posesji. Parking za free!
Okolica tętni życiem, ale Ty możesz spokojnie żyć i się wyspać. 
Zaledwie za rogiem usytuowane są punkty noclegowe i restauracje, a od plaży dzieli nas odległość zaledwie 650 m i do stacji kolejowej SKM Sopot 550m.

W celu umówienia prezentacji zapraszam do kontaktu.


Nieprawidłowy adres E-mail