Apartament z dużą loggią

Mieszkanie na sprzedaż
456 273 PLN, Pow. 65,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
65,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Reda
Piętro:
9 na 12
Numer oferty:
452275
Cena za m2:
6 966 PLN
Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa pod kilkoma względami:


  • Wyjątkowy układ pomieszczeń

  • Okna i loggia od strony południowej

  • Zlokalizowana w Centrum Redy

  • Blisko Aquaparku oraz sklepów


LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w inwestycji, znajdującej się w centrum Redy, jednocześnie pozostając blisko obwodnicy, co daje szeroki wachlarz możliwości w podróżowaniu. Wspomniana obwodnica zapewnia swobodny dostęp zarówno do Rumii i Trójmiasta, jak i w drugą stronę, na półwysep helski. Osoby preferujące komunikację publiczną, docenią odległość od przystanku SKM wynoszącą około 500 metrów.


Usytuowanie inwestycji pozwala na dostęp do pełnej infrastruktury miasta. Do Państwa dyspozycji, w zasięgu ręki, znajdują się szkoły publiczne, przedszkola, przychodnie, poczta oraz Aquapark Reda. Dodatkowo na parterze inwestycji zostały zaplanowane lokale handlowo - usługowe.KOMFORT PRZEZ CAŁY ROKNieruchomość posiada ekspozycję południową, co oznacza słoneczne mieszkanie przez praktycznie cały rok. Duża ilość światła słonecznego wczesnym popołudniem, świetnie się sprawdzi zimą, gdy dni są znacznie krótsze.


Warto też zwrócić uwagę na przestronność pomieszczeń. Dzięki nim, każdy z domowników odnajdzie funkcjonalną przestrzeń tylko dla siebie, natomiast duży salon połączony z aneksem kuchennym, pozwoli na organizację spotkań towarzyskich.

Nieruchomość składa się z:


  • Salonu z aneksem kuchennym 27,97 m2

  • 2 sypialni 9,95 m2 i 9,92 m2

  • Łazienki 6,26 m2

  • Przedpokoju 11,40 m

  • Loggii 11,81 m2
UDOGODNIENIAPrezentowana nieruchomość i związana z nią lokalizacja, która zadowoli Państwa potrzeby zarówno pod kątem codziennego życia, jak i spędzenia czasu w gronie najbliższych w rozmaitych punktach rozrywki, ma do zaoferowania również atrakcje dla osób lubiących aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się stadnina koni oraz wybieg dla psów, a niewiele dalej około 20 minut pieszo znajduje się skate park oraz Miejski Park Rodzinny.


Dwupoziomowy parking podziemny jest możliwy do zakupienia w cenie 36 000 zł brutto, z kolei komórka lokatorska dostępna jest w cenie 3 000 zł brutto.

Ogrzewanie:
CO miejskie
Woda:
Wodociąg miejski
Termin oddania: I
II kwartał 2022

Zapraszam - poznaj naszą ofertę!
Karol Okroy
666 179 087
karol@accorent.com
Nieprawidłowy adres E-mail