Lokal usługowy przy Alei Niepodległości

Lokal użytkowy na wynajem
6 000 PLN , Pow. 136,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
136,10 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Sopot , Aleja Niepodległości
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
410782
Cena za m2:
44 PLN
Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu usługowego przy Alei Niepodległości w Sopocie.

Posiada on idealny rozkład pod prowadzenie działalności gospodarczej, mieści się na 136 m2 powierzchni na wysokim parterze. Lokal ofertowany składa się z trzech dużych pomieszczeń, dwóch łazienek, bardzo dużej kuchni oraz piwnicy, do której dostaniemy się schodami z jednego z pomieszczeń.
Styl oraz potencjał owej nieruchomości otwiera drzwi na liczne możliwości. Duże pomieszczenia z wysokimi sufitami wzbogacone są o ornamenty, sztukaterie a także rzeźby uwydatniające wspaniałe wnętrze. Lokal nie wymaga dużego nakładu inwestycyjnego oraz czasowego by móc rozpocząć w nim prowadzenie działalności. Mimo położenia przy głównej arterii, nie zaburza komfortu pracy ze względu na solidne okna z podwójnymi szybami, które redukują hałas ruchliwej Alei.
Do nieruchomości przynależy miejsce parkingowe z tyłu budynku.
Okoliczna infrastruktura pozwala korzystać klientom przyszłego Najemcy z parkingu bezpłatnie (60 minut) po odebraniu biletu z parkometru.
Miesięczny czynsz najmu to 6000 złotych brutto, nota administracyjna wspólnoty to około 1000 złotych + prąd i gaz według liczników.
Zapraszam do kontaktu Maciej Zając.
Numer tel. +48 726 331 491 e-mail: maciej@accorent.com

Nieprawidłowy adres E-mail